Ing. Alexander Néveri znovu na čele spoločnosti

 

Staronovým generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva spoločnosti NEVITEL, a.s. sa od 1.7.2015 stal Ing. Alexander Néveri, ktorý je zároveň aj 100%-ným akcionárom spoločnosti.

Ing. Alexander Néveri sa vracia do riadiacieho kresla po piatich rokoch prestávky, počas ktorej pôsobil v komunálnej politike s odhodlaním, že jeho schopnosti a znalosti budú využité v prospech svojho bydliska a regiónu. Počas tohto obdobia riadenie spoločnosti zveril do rúk profesionálnych manažérov, vzápätí kontinuálne sledoval dianie vo firme a aktívne participoval na strategických rozhodnutiach.

NEVITEL, a.s. pôsobí už vyše 20 rokov v oblasti výstavby telekomunikačnej infraštruktúry, t.zn. od úplného začiatku výstavby GSM sietí na Slovensku. Ing. Alexander Néveri začal svoje podnikateľské aktivity pod týmto obchodným názvom už od roku 1991. Počas svojho pôsobenia sa spoločnosť NEVITEL, a.s. stala významným partnerom telekomunikačných operátorov nielen doma, ale aj v okolitých štátoch.

Telekomunikačný trh je dynamicky sa meniace prostredie, ktoré si vyžaduje veľkú flexibilitu a odbornú zdatnosť pracovníkov. Ing. Alexander Néveri je presvedčený, že jeho dlhoročné skúsenosti v odbore a 100%-né pracovné nasadenie svojho vyše 50 členného tímu sú hlavnými devízami firmy, pomocou ktorých sa spoločnosti podarí naplniť svoje vízie a ciele.

Alexander Néveri